Siz değerli müşterilerimize Türk Standartları Normunda ürün üretiyoruz.

  • 0543 380 96 24

Siz değerli müşterilerimize Türk Standartları Normunda ürün üretiyoruz.

  • 0543 380 96 24
Kauçuk Zemin Kaplama

Kullanım Alanları ?

Kauçuk zemin kaplamaları ile günümüz toplumları uygun maliyetler ve şık çözümler elde edebilme nedeniyle darbelerden korunmak ve daha yeşil alanlar için kauçuk zeminleri tercih etmektedir.

Kauçuk zemin sistemleri yoğun olarak çocuk oyun parklarında, sulu zemin parklar, eğlence parkları, ilkokullar, anaokulları, liseler, üniversiteler, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, kayak merkezleri, restoranlar, fizik rehabilitasyon (hastaneler), golf kulüpleri, hayvan sağlığı için barınaklarda, besi çiftliklerinde dinlenme ve süt artırımı için, atların eklem rahatlamaları için at odaklarında, yaşlılarımızın huzur evlerinde düşme yaralanmalarına karşın, emniyetli bisiklet yollarında, araç garajlarında, tatil turizminde sulu oyun parklarında özellikle havuz çevrelerinde, üst geçitlerin köprü kısımları ve merdivenlerinde, basketbol, futbol, voleybol, spor saha zeminlerinde, fitness salonlarında, toplumumuzun rahatça kullanabildiği açık alan spor aletlerinin zeminlerinde, yürüyüş yollarında kullanılmaktadır.

Yapı sektöründe binaların ısı ve ses yalıtımlarında kullanılabilmesi için Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Kauçuk zemin kaplamaları görüldüğü üzere sadece darbe emici ve sağlık koruyucu özellikleri kullanılmakla kalmayıp yapı sektöründe ısı tasarrufları ve ses yalıtımlarıyla da ön plana çıkmaktadırlar..

Kauçuk zemin kaplamaları; kum yığınları ve diğer alternatif ürünlerle karşılaştırıldığında ekonomik oluşu yanı sıra, çok daha güvenli ve daha hijyenik ürünler olup, insan sağlığının korunması için kullanılması tavsiye edilmektedir..

Yardıma mı ihtiyacınız var ??

Kurumsal ofisi arayınız ve size yardımcı olmaktan zevk duyarız.

+(90) 543 380 96 24

milaticari@gmail.com

İLETİŞİM