Siz değerli müşterilerimize Türk Standartları Normunda ürün üretiyoruz.

  • 0543 380 96 24

Ahşap, doğal bir malzeme olup sıcak ve davetkar bir atmosfer sağlar. Doğal doku ve renk tonlarıyla her mekâna uyum sağlar. Ayrıca, dayanıklılığı, çevre dostu olması ve sürdürülebilirlik özellikleriyle de tercih edilir.

Ahşap ürünlerin fiyatları, kullanılan ahşap türü, işçilik kalitesi, tasarım özellikleri ve ölçüler gibi faktörlere göre belirlenir. Özel tasarım ürünler veya büyük ölçekli projeler genellikle fiyatı etkileyen faktörler arasındadır.

Ahşap kamelyaları dış etkenlere karşı korumak için ahşap koruyucu veya vernik gibi özel ürünler kullanabilirsiniz. Bu ürünler, ahşabın nem, güneş ışığı ve diğer dış faktörlere karşı dayanıklılığını artırır.

En yaygın olarak piknik mesire alanlarında,plajlar,kamplar,Bina site ve apartmanlarda,Belediyeler, şehir parkları ve mahalleler genellikle halka açık piknik alanları gibi.Su parkları, hayvanat bahçeleri ve benzeri tesisler genellikle ahşap piknik masaları sunar. Ziyaretçilere dinlenme ve yemek yeme imkanı sunarak konforlu bir deneyim sunarlar.

Ahşap piknik masaları doğal ve çekici bir görünüme sahiptir.İyi bakıldığında ve periyodik olarak bakım yapıldığında, ahşap masalar yıllarca kullanılabilir. Ahşap yüzey, oturmayı ve yemek yemeyi daha rahat hale getirir. Sert metal veya plastik masalara kıyasla, ahşap yüzey daha sıcak ve konforlu bir his sağlar. Ahşap, farklı tasarım ve boyutlarda kolayca işlenebilir.Peyzajla uyum sağlayarak doğal bir ortamın bir parçası gibi görünür. Bu, parklar, bahçeler ve diğer açık hava alanları için tercih edilir hale getirir.

Piknik masasını temizlemek için hafif sabunlu su veya ahşap temizleyici kullanın. Bir bez veya yumuşak bir fırça ile yüzeyi ovun. Daha sonra temiz suyla durulayın ve iyice kurumasını sağlayın. Piknik masasının yüzeyini korumak için düzenli aralıklarla ahşap koruyucu kaplama veya vernik uygulayın. Bu, ahşabın çatlamasını önler ve renklerinin solmasını engeller Piknik masasının bağlantı noktalarını ve ahşap yüzeyini düzenli olarak kontrol edin.